Anasayfa / Tarayıcı Hataları / HTTP 200 Hatası Çözümü

HTTP 200 Hatası Çözümü

HTTP 200 Hatasının Nedenleri

HTTP 200 hatasıBilgisayarınızda bir takım ayarların  virüs, kötü niyetli yazılımların tarayıcı ve kayıt defteri üzeirndeki ayarlarınızı bozmasından kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz yada yüklediğiniz bir eklentiden dolayı tarayıcı ayarlarınız bozulmuş olabilir.

Eğer kullandığınız tarayıcıda HTTP 200 hatası alıyorsanız, farklı bir tarayıcı kullanarak sorunun kaynağını tespit edebilirsiniz. Eğer aynı hatayı almaya devam ediyorsanız, bağlantı ayarlarını gözden geçirmek gerekir.

HTTP 200 Hatası

  • “HTTP 200 Hatası” aldığınızda tarayıcınız kilitleniyorsa,
  • İnternette surf yaptığınız sırada sürekli farklı sitelerde HTTP 200 hatası alıyorsanız,
  • Tarayıcı ve Windows’da sürekli donmalar yaşıyorsanız.. vb sorunlar bu hatanın göstergeleridir. HTTP 200 Hatasının çözümü ise aşağıdaki yolları izleyerek çözebilirsiniz.

HTTP 200 Hatası Nasıl Düzeltilir? 

HTTP 200 Hatası çözümü için aşağıdaki farklı alternatifleri deneyebilirsiniz. aşağıdaki liste sıralaması en sık karşılaşılan sorunlara göre sıralanmıştır. Onun için ilk adımdan başlayarak ayarlarınızı gözden geçirmekte fayda var.

 

  • CC Cleaner uygulaması indirip, Bilgisayarınızı hantallaştıran hem çerezleri temizleyin hemde kayıt defterini onar seçeneğinden  kayıt defterindeki hataları giderin.

Burada temizliğe başla diyerek temizliği yapıyoruz daha sonra sol tarafta bulunan Kayıt defteri seçeneğine gelip, seçili sorunlar için tara diyoruz.

Seçili sorunları çöz dedikten sonra adım tamamlanıyor.

  • AntivirüsAnti-Malware tarzı programlar kullanarak bilgisayarınız üzerinde tam tarama ve temizleme yapın.
  • DriverNavigator tarzı yardımcı programlar ile sürücülerinizi her daim güncel tutmaya özen gösterin.
  • Windows Update ayarlarını denetim masasından açarak, son güncellemerin yüklü olduğundan emin olun.
  • Bu adımlarda hala bir çözüme kavuşamadıysan sistem geri yükleme noktasında bilgisayarınızın tam çalıştığı bir tarihe sisteminizi geri çevirmeyi deneyebilirsiniz. Bu esnada verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

Kimdir admin

Merhaba Ziyaretçi! Hata çözümleri sayfamıza hoş geldin. Lütfen takıldığın yerde aşağıdaki iletişim kutusunu kullanmaktan çekinme. 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.