Anasayfa / Kombi Arıza Kodları / Demirdöküm / Demirdöküm Kombi F9 Arıza Kodu

Demirdöküm Kombi F9 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F9 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

F9 Arızası Çözümü: Kombinizin prosestatında sorun olduğunu belirten ve sıcak su sensörünün arızalanması sonucu kombi f9 hatası vermektedir. Isı sensörünün değişmesi gerekebilir. Teknik bilgi ve deneyim içerdiğinden Demirdöküm yetkili servisi çağırmanız faydanıza olacaktır.

Demirdöküm Atron Kombi F9 Arıza Kodu Çözümü

Atron F9 Arıza Kodu : Kombinizin prosestatında kısa devre olduğundan f9 hatası vermektedir. Kombinizin yetkili servisinden destek isteyiniz.

Demirdöküm İsofast Kombi F9 Arıza Kodu Çözümü

isofast F09 Arıza Kodu : Kombinizin sıcak su sensöründe arıza oluşması sonucu f9 arızası vermektedir. Sıcak su sensörü değişimi gerekebilir. İlinizde bulunan Demirdöküm yetkili teknik servislerinden yardım isteyebilirsiniz.

Demirdöküm Milenyum Plus Kombi F9 Arıza Kodu Çözümü

Milenyum Plus F9 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombide kalorifer sensöründe sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Bu arıza ile kalorifere sıcak su gitmez. Kombinize reset attığınızda problem devam ediyorsa yetkili teknik servisten yardım isteyiniz.

Demirdöküm Nitron Kombi F9 Arıza Kodu Çözümü

Nitron F9 Arıza Kodu : Cihazının bağlantısı sırasında kabloların yanlış bağlandığını gösteren arıza kodudur. Cihaza müdahale etmeden derhal Demirdöküm Nitron teknik servisini arayınız.

Demirdöküm Themafast Kombi F9 Arıza Kodu Çözümü

Themafast F09 Arıza Kodu : Kombinizin su basıncını ölçen sensörün arıza vermesinden dolayı f9 hatası görülmektedir. Bu parçanın değişimi için Themafast kombi servisini arayınız.

Demirdöküm Vinto Kombi F9 Arıza Kodu Çözümü

Vinto F9 Arıza Kodu : Kombinizin kaloriferdeki sıcak suyu ölçmesini sağlayan sensörün arızalandığını belirten koddur. Hatanın çözümü içn Vinto teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.


Kimdir admin

Merhaba Ziyaretçi! Hata çözümleri sayfamıza hoş geldin. Lütfen takıldığın yerde aşağıdaki iletişim kutusunu kullanmaktan çekinme. 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.