Anasayfa / Kombi Arıza Kodları / Demirdöküm / Demirdöküm Kombi F17 Arıza Kodu

Demirdöküm Kombi F17 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F17 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

Demirdöküm’ün Nitromiks, Migo termostat, Nitron Codense, Nitron Plus, Atron, Nepto, Adonis, Exacontrol 7R, marka kombileri vardır.

Demirdöküm İsofast Kombi F17 Arıza Kodu Çözümü

İsofast kombiye gelen voltaj değerinin 170 V altında bir değer olduğunu gösteren bir hata kodudur. Bu hatayı gördüğünüz zaman yetkili servisten destek isteyiniz zira düşük voltaj sonucu kombinizin anakartı yanabilir.

Demirdöküm MilenyumPlus Kombi F17 Arıza Kodu Çözümü

MilenyumPlus kombiye gelen voltaj değerinin 170 V altında bir değer olduğunu gösteren bir hata kodudur. Bu hatayı gördüğünüz zaman yetkili servisten destek isteyiniz zira düşük voltaj sonucu kombinizin anakartı yanabilir.

Demirdöküm ThemaFast Kombi F17 Arıza Kodu Çözümü

Themafast kombiye gelen voltaj değerinin 170 V altında bir değer olduğunu gösteren bir hata kodudur. Bu hatayı gördüğünüz zaman yetkili servisten destek isteyiniz zira düşük voltaj sonucu kombinizin anakartı yanabilir.

Demirdöküm Vinto Kombi F17 Arıza Kodu Çözümü

Vinto kombiye gelen voltaj değerinin 170 V altında bir değer olduğunu gösteren bir hata kodudur. Bu hatayı gördüğünüz zaman yetkili servisten destek isteyiniz zira düşük voltaj sonucu kombinizin anakartı yanabilir.


Kimdir admin

Merhaba Ziyaretçi! Hata çözümleri sayfamıza hoş geldin. Lütfen takıldığın yerde aşağıdaki iletişim kutusunu kullanmaktan çekinme. 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.