Anasayfa / Kombi Arıza Kodları / Demirdöküm / Demirdöküm Kombi F11 Arıza Kodu

Demirdöküm Kombi F11 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F11 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

İçindekiler

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

F11 Arızası Çözümü: Kombinizde sıcak su kalorifer içerisinde dolaşım yapmadığından veya cihazınızın ekran kartının hata vermesi sonucu kombi F11 hatası vermektedir. Teknik bilgi ve deneyim içerdiğinden Demirdöküm yetkili servisi çağırmanız faydanıza olacaktır.

Demirdöküm Atron Kombi F11 Arıza Kodu Çözümü

Atron F11 Hata Kodu : Atron marka kombinizde bu hatayı alıyorsanız eğer, sıcak su kombi içerisinde dolaşım yapmadığını belirtiyordur. Teknik servisten yardım isteyiniz.

İsofast F11 Hata Koduu : İsofast marka Kombinizin Ana Kartından sinyal alamadığını belirten bir hata kodudur. Kombiniz çalışmayacağı için teknik servis çağırmanız gerekmektedir.

Milenyum Plus F11 Hata Kodu : Kombinizin anakartından sinyal alınamadığını belirtir. Bu halde kombiniz çalışamamaktadır. Kombinizin tamiri için yetkili servisten destek isteyiniz.

 

Nitron F11 Hata Kodu : Nitron Kombide suyun kombi içinde dolaşamadığını belirten hata kodudur. Kombi yetkili servisten destek isteyiniz.

Themafast F11 Hata Kodu : Themafast Kombide anakartınızın arıza yapması sonucu f11 hatası alırsınız. Yetkili servisten destek isteyiniz.

Vinto F11 Hata Kodu : Kombinizin anakartından sinyal alınamadığını belirtir. Bu halde kombiniz çalışamamaktadır. Kombinizin tamiri için yetkili servisten destek isteyiniz.


Kimdir admin

Merhaba Ziyaretçi! Hata çözümleri sayfamıza hoş geldin. Lütfen takıldığın yerde aşağıdaki iletişim kutusunu kullanmaktan çekinme. 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.