Anasayfa / Kombi Arıza Kodları / Demirdöküm / Demirdöküm Kombi F10 Arıza Kodu

Demirdöküm Kombi F10 Arıza Kodu

Demirdöküm kombi F10 arıza kodu, ile karşılaştığınızda yapmanız gerekenler ve çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimize sunup, Demirdöküm kombi arıza yapmasının nedenini anlamanızı istedik. Öncelikle en iyi çözüm unutmayınız ki kombinizin yetkili servisidir. Doğalgaz ve elektrik gibi bağlantıları olmasından dolayı sizin müdahale etmemeniz sağlıklı olacaktır. Onun haricinde kombi arızası gidermek için genellikle reset atmak bir çözüm olabiliyor. Bunun yanında Gaz kesintisi yada kombi su basıncının azalması da ufak tefek sorunlar olabilmektedir.

En sık karşılaşılan Hatalar:

İçindekiler

  • Tesisat Su Basıncı:
  • Kullanıcı Hataları:
  • Gaz Vanasının Kapalı  Olması
  • Kombinin Yaz/Kış Modunun Doğru Kullanılmıyor Olması
  • Elektrik Kesilmesi vb. Durumlar

Demirdöküm kombilerin, arıza kodları ile aşağıdaki grafikten hatanın kaynağını anlayabilir rehberden ise, hatanın nedenini ve çözümünü bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel ile hatanın kaynağını bulup çözümünü görebilirsiniz. Dilersenizde kombinizin markasına göre çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Demirdöküm kombi hata kodları için:  TIKLA 

F10 Arızası Çözümü: Atron kombide su basıncının düşük olduğunu belirtir su basarak sorunuzu çözebilirsiniz. İsofast kombide ise sıcak su sensörü hatası sonucu kombi f10 hatası vermektedir. Isı sensörünün değişmesi gerekebilir. Teknik bilgi ve deneyim içerdiğinden Demirdöküm yetkili servisi çağırmanız faydanıza olacaktır.

Demirdöküm Atron Kombi F10 Arıza Kodu Çözümü

Atron F10 Arıza Kodu : Atron Kombinizin su basıncı düşük olmasından dolayı arıza kodu vermektedir. Kombinize su basarak hatayı çözebilirsiniz.

İsofast F10 Arıza Kodu : Kombinizin kalorifere gönderdiği suyun sıcaklığını kontrol eden sensörde arıza olmasından dolayı hata vermektedir. Kombinizin yetkili servisini çağırmanız gerekmektedir.

Nitron F10 Arıza Kodu : Demir Döküm Nitron Kombide F10 Arıza Kodu vermesinin nedeni, kombi basıncının düşük olmasından dolayı, arıza kodu vermektedir.  Kombinizin altından su basarak 1.5 bara kadar getirebilirsiniz.


Kimdir admin

Merhaba Ziyaretçi! Hata çözümleri sayfamıza hoş geldin. Lütfen takıldığın yerde aşağıdaki iletişim kutusunu kullanmaktan çekinme. 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.